1. + 3. třída

6. prosince – pátek

PRVŇÁČCI -čtení ve Slabikáři, str. 30 -Tato stránka je věnována slabice ti-ty, čtěte a povídejte si děj: Kdo přišel na návštěvu? Kdo návštěvu uvítal?, Kdo je Vilém? Čeho se polekal Ota?, atd.

Psaní: písanka str. 13 – je označeno

V matematice a psaní jsme byli na návštěvě v MŠ, kam přišel Mikuláš, proto jsme dnes nepočítali a nepsali.

TŘEťáci mají úkoly označené v Matematice i JČ ze včerejška.

http://smileys.cz/smiles/smajlici-vanoce/smileys-cz-9.gif

Přeji pěknou 2. adventní neděli.

4. prosince – středa

PRVŇÁCI :Seznámili jsme se s písmenkem Y,y – čtěte na str. 28 ve Slabikáři. Psaní – je předepsáno písmenko j- v sešitě Psaní. Matematika – str. 46/ cv. 5

TŘEŤÁCI: matematika str. 10/ cv. 3,5

Přineste zítra Čtenářský deník – v pondělí jste mi ho nedali!!!!!

NAUČIT VYJMENOVANÁ SLOVA PO M !!!!!!!!!!!!!!!!!

3. prosince – úterý

PRVŇÁČCI- SLABIKÁŘ, str. 27-přečíst, povyprávět děj, např. co dělali kluci, kde byl asi táta, co dělali kluci odpoledne, co malovali, jak se bavil Sam, atd. Psaní: Písanka- označené 2 řádky.

TŘEŤÁCI: z pracovního listu – opiš do sešitu

29. listopadu – pátek

PRVŇÁČCI – nové písmenko V,v nám přinesli v pohádce JAK BYL ŠPAČEK VÉNA LÍNÝ  špaček Véna a vrabec Vendelín…skládali jsme s ním slabiky, zkoušejte i doma, nezapomeňte proto V,v vystřihnout. Podívejte se na písmenko také do slabikáře na str. 26. Přečetli jsme, jak Mat a Tom mamince loudí v ledničce…přečtěte si i doma. Dnes jsme nepsali, nedávám ani úkol z psaní. V matematice jsme pracovali na str. 43 , kdo nestihl, dokončete doma stránku, je označeno. (Verunka, která chyběla, si stranu dodělá doma celou…)

TŘEŤÁCI: JČ pracovní sešit, str. 28 (Saša dokončit i str. 29) V matematice, procvičit písemné odčítání, str.6/cv. 6 dokončit

Přeji VŠEM krásnou 1. adventní neděli!!!

http://smileys.cz/smiles/smajlici-vanoce/smileys-cz-9.gif

26. listopadu

PRVŇÁČCI: Čtení ve Slabikáři, str. 25 – kolik zvládnete přečíst, přečtěte, případně, že nepřečtete celou stranu, označte, kam jste dočetli, ať vím….. Psaní: je označeno v písance- slabiky s písmenkem m.

TŘEŤÁCI: Matematika, str. 6/2,3

Zítra připomínám, že máme 3D KINO- Podmořský svět, cena 100,-Kč

Ve čtvrtek připomínám Vánoční focení – kdo má zájem. Napište prosím do deníčku, kdo (případně s kým) se má fotit a počet sad.


go to ajlee