1. třída

31. ledna – čtvrtek

Dnes je za úkol čtení ve Slabikáři – strana 60 -61, jak se malý Radek učil R

V psaní pokračujte v procvičování písmenka psacího d – je označeno, dopište stranu.

V matematice jsme dnes nic nestihli – hodnotili jsme se všemi dětmi chování a rozdávali vysvědčení.

Pro Magdičku: To co jsem vám dnes ráno dala, to je včetně dneška, právě naopak, v matematice jsem Vám zadala i to, co jsme nestihli. Pokud ješttě nemáte hotovo – nedělejte str. 9 /2,3,4 a str. 10/ 1

Doufám, milí rodiče, že Vám Vaše děti udělaly radost vysvědčením a pokud se Vám něco nelíbí, přijďte, řekněte a společně se zamyslíme, co s tím a jak na to. Jinak předpokládám, že si vysvědčení společně s dětmi přečtete a prosím o jeho vrácení v pondělí 4. února.

Hezký prodloužený víkend s dětmi, přeji všem.

P.S. Omlouvám se, že jsem tak dlouho nepsala…..respektive, já jsem psala, ale na webu se z mého psaní nic neobjevilo. Zjistila jsem to až po upozornění maminkami. Takže já jsem sice psala, ale zbytečně. Nicméně, záhada je vyřešena a snad se nebude opakovat.

25. ledna – pátek

Dnes jsme procvičovali čtení s posledními písmenky -c, b, r, h, – čtěte na str. 56 a nestačí přečíst jednou, některé sloupečky jsou náročnější, ty přečtěte určitě víckrát. V psaní jsme dnes zkoušeli na tabuli velké K, ale v písance ještě ne. Za domácí úkol – str. 7/ 4 řádky, jsou označené.

V matematice úkol není.

Připomínám pondělní schůzku v 16 hodin v herně……

……………A přeji pěkný víkend. :))))))

23. ledna – středa

Dnes jsme se ve čtení ,,naučili s Hankou skákat o tyči,,- tato pohádka nám přinesla písmenko H,h (které díky pohádkám z minulého týdne už známe a poznáme). Čtěte doma ve slabikáři na str. 54 – jak Mat a Tom jeli na hory. V psaní jsme se učili psát písmenko psací k, nejprve se ho děti bály, ale nakonec jsem je moc chválila, psaly pěkně – za domácí úkol mají dopsat stránku.

V matematice jsme dokončovali pracovní sešit 1. díl – NA ZÍTRA UŽ DĚTEM DEJTE DO AKTOVKY 2. díl. (někteří už ho měli dnes)

Připomínám, že děti mají Pozvánku od Sdružení rodičů na schůzku, v pondělí 28. 1. od 16 hodin ve škole – v herně. Přijďte aspoň na chvilku, je potřeba se domluvit na akce, granty a rovněž využití financí během roku. ÚČAST JE PROTO HODNĚ DŮLEŽITÁ.

go to ajlee