4. + 5. třída

Děkuji všem za krásné a dojemné závěrečné čtvrteční rozloučení dětí 5.třídy, za krásné květiny, obrázky a jiné sladké i nesladké dárečky při pátečním předávání vysvědčení a také za přispění a podporu rodičů během celého náročného období, se kterým jsme se dosud nikdo nesetkali.

VELIKÁ GRATULACE !!!

Ve čtvrtek také přišli zástupci z MAS Lipník předat dětem odměnu za výhru ve video soutěži Wanted- Natoč si svého koně, ve které naše škola získala první místo a odměnu 5 000 Kč do Šantovky v Olomouc, což je krása.

Plánovali jsme s dětmi v pondělí 29.6. výlet do Olomouce. nakonec vzhledem ke zhoršující se covidové situaci v okrese Přerov a Olomouc jsme výlet přesunuli na poslední prázdninový týden. Budeme se s dětmi kontaktovat telefonicky s podrobnějšími informacemi o výletě. Opravdu bychom měli strach a výlet bychom si tak neužili, budeme doufat, že se situace do konce prázdnin opět uklidní.

Úkol na prázdniny (budu chtít vidět v září:-)) …
prázdninový deník +2 přečtené dobrodružné knihy

Nakonec všem přeji klidné, veselé prázdniny se spoustou zážitků a hlavně bez úrazů! Žákům páté třídy úspěšný nástup do nové školy a na čtvrťáky se budu těšit v září a čekat, o kolik mi zase za tu dobu povyrostou.

Mám vás moc ráda 

a těším se na vás v září –  i na budoucí šesťáky,

 kteří doufám přijdou povědět, jak se jim daří.