HELFŠTÝNSKÁ PALETA

V měsíci květnu byla naší školou vyhlášena tradiční výtvarná soutěž HELFŠTÝNSKÁ PALETA, které se zúčastnilo a bylo zasláno 70 kreseb, maleb na téma “ OKO DO BUDOUCNOSTI“. Mnohočetná porota zodpovědně vybrala v kategoriích první tři vítěze, kterým od srdce gratulujeme k jejich úspěchu. Všechna díla byla originální a nápaditá. Vyhrát však mohou jen někteří. Ceny i malé poděkování, jak vítězům tak i všem za účast v soutěži, budou zaslány na adresu uvedenou na výkresech.

Těšíme se na další ročník této výtvarné soutěže v roce 2025.

Marta Teichmannová

Kategorie děti 9 až 12 let

1. místo

ŽIVOT VE VESMÍRU

Autor: Gegeence Nyamdorj

Věk: 11 let

Základní škola, Česká Lípa

2. místo

„BUDOUCNOST JINAK“

Autor: Radek Plánka

Věk: 10 let

ZŠ Prostřední Bečva

3. místo

CITY

Autor: Matěj Veselý

Věk: 10 let

ZŠ Husinec

Kategorie děti 7 až 8 let

1. místo

NÁVRAT K PŘÍRODĚ

Autor: Isabela Koppová

Věk: 8 let

ZŠ Sluníčko, Lipník nad Bečvou

2. místo

ROBOTICKÁ MALBA

Autor: Izabela Krejčiříková

Věk: 8 let

ZŠ Sluníčko, Lipník nad Bečvou

3. místo

DIGITÁLNÍ MĚSTO

Autor: Beata Krhutová

Věk: 8 let

ZŠ Prostřední Bečva